AT ÇİFTLİĞİ & KAHVALTI EVİ

Tesisimizde özel eğitimli sağlıklı bakımlı külüp atlarımız ile ilk kez binecek amatör seviyede olanlar ve ileri düzey seviyeler için her yaştan  biniciye hitap eden at kadromuz mevcuttur.

 

Binicilik eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

11 adet atımız olup 3 tanesi müsabıktır.1 tanesi Hollanda kwpn,1 tanesi Belçika,1 tanesi Bulgaristan olmak üzere 1 tane pony (105 cm cidago)1 tane arap atı ,2 tane tay,5tane shatband midilli den oluşmaktadır.

MANEJ

1 adet acık manej 33*33 metre kareden oluşmaktadır. Manej özel yaptırılmış olup silis kum ve prösör karışımıdır.antraman için sürekli uygun durumdadır.

Atlar için kullanılan koşum takımları 1 sınıf kalite olup tamamen atların vücudunun rahat etmesi ve antremanına odaklanması açısından düşünülüp alınmıştır.

Bu bölgede yaşayan insanların dışında yazın tatile gelip atlarınıda yanlarında getirmek isteyen binicilerin atlarınıda pansiyon olarak verebilecekleri,atları ile antraman yapmaya devam edebilecekleri bir tesis olarak hizmet vermekteyiz.

Acemi binicilerin lisans çalışmalarına hazırlamak ,yarışlara hazırlanmak için uygun bir tesistir.

 

Çiftlik evimiz bünyesinde serpme köy kahvaltısı hizmeti sunulmakta olup  , konusunda uzman mutfak şeflerimiz tarafından özenle seçilen ve hazırlanan  doğal ürünler  , hijyenik  bir ortam içinde servis edilmektedir.

100 kişi kapasitesli  kahvaltı evimizde  " Farkımız - Kalitemiz " sloganı ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.  

 

FOTO GALERİ
HİZMETLERİMİZ
Sizin İçin Herşeyi Düşündük !
yesil
PAL CAFE PAL CAFE Pal Cafe ,  muhteşem doğa manzarası ile havuz kenarında bir mekandır.PalCafe’de yemeğinizi yerken ve içkinizi ...
AÇIK YÜZME HAVUZU AÇIK YÜZME HAVUZU Havuzumuzun temizliği uzman kişiler tarafından yapılmakta, pediorotik kontrolleri düzenli olmaktadır. Girişleri merdivenli olup manzara görünümüne ...
EVENT VE ORGANİZASYON EVENT VE ORGANİZASYON Palresidence bünyesinde bulunan Çiftlik Evi ve Havuz Başı lokasyonlarımızda yaz ve kış sezonuda dahil olmak ...
ÇAMAŞIRHANE ÇAMAŞIRHANE Hayat düşündüğünüzden daha da kısa !! Çamaşır yıkamak , kurutmak ve ütü yapmak zamanınızın ...